تبلیغات
آموزش شبکه و سرور - مجازی سازی - نصب انواع سیستم عامل - دسترسی به هر کامپیوتر از راه دور با استفاده از گوگل کروم !
آموزش شبکه و سرور - مجازی سازی - نصب انواع سیستم عامل
آموزش نصب انواع سیستم عامل ، شبکه ، سرویس هاست ، مجازی سازی و غیره...

چندی است که شرکت گوگل به ارائه قابلیت جدید در مرورگر خود زده است ! و آن دسترسی به هر کامپیوتر از راه دور توسط مروگر کروم که می تواند در هر نوع کامپیوتر با هر نوع سیستم عامل  از قبیل ویندوز . لینوکس و حتی Mac ! استفاده شود.

 

دسترسی به هر کامپیوتر از راه دور

ظاهرا خیلی شگفت انگیز است ! اینطور نیست ؟

هدف از این نسخه بتا  ، برای نشان دادن هسته کروم تکنولوژی Remoting و دریافت رضایت  مشکلات احتمالی  از کاربران است. این نسخه به شما این امکان را می دهد کاربران را به اشتراک بگذارید و یا دسترسی به یک کامپیوتر دیگر با ارائه کد یک بار مصرف میباشد. دسترسی تنها به شخص خاص که کاربر فقط برای یک زمان مشخص داده می شود خواهد بود و جلسه به اشتراک گذاری کاملا امن است. یکی از استفاده بالقوه از این نسخه مورد فناوری اطلاعات از راه دور مرکز می باشد. مرکز می تواند کروم از راه دور دسکتاپ برای کمک به کاربر دیگری استفاده می کند ، در حالی که برعکس یک کاربر می تواند کمک با راه اندازی یک جلسه به اشتراک گذاری بدون ترک میز خود دریافت خواهید کرد. موارد استفاده اضافی از قبیل اینکه قادر به دسترسی به کامپیوتر خود را از راه دور به زودی اضافه خواهد شد. “

 

 

دسترسی به کامپیوتر از راه دور

آنها در حال توسعه از این ویژگی برای یک زمان طولانی. این توضیح میدهد که مقدار زیادی ، به ویژه هنگامی که بیشتر ویژگی های دیگر آن را به نسخه پایدار منتشر شده در زمان کوتاه ، در مقایسه با مرورگرهای دیگر.

گول با ارائه این قابلیت به رقابت سختی با شرکتهایی  که خدمات دسترسی از راه دور موجود در بازار میرود و  در حال حاضر مهمترین شرکت ارائه کننده نرم افزار  teamviwer  میباشد .

برای نصب این قابلیت به گوگل کروم خود کافیست به آدرس زیر بروید و آنرا در برنامه کروم خود نصب کنید .

https://chrome.google.com/webstore/detail/gbchcmhmhahfdphkhkmpfmihenigjmpp

 
طبقه بندی: موضوعات متفرقه، 
برچسب ها: دسترسی از راه دور، گوگل کروم، دسترسی به هر کامپیوتر از راه دور، نرم افزار مشابه remote desktop،
ارسال توسط پیمان کوره پز
آخرین مطالب